KDY a JAK OBJEDNÁVAT?

  • emailem vierikova@seznam.cz
  • telefonicky +420 732 971 183 ( volejte prosím pouze v otevírací době. V pondělí a v úterý mám sice zavřeno, ale pokud můžu, telefonické objednávky přijímám. Mezi 12-15h se nedovoláte, to platí i po 19h večer. O víkendu pouze v sobotu do 12h)
  • osobně po předchozí domluvě

Na pečení dortů jsem už sama, kapacita pro objednávky je o polovinu menší a tudíž rychleji zaplněná. pokud tedy máte o upečení dortu zájem, s objednáním neotálejte moc dlouho 🙂 Z ČASOVÝCH DŮVODŮ JSEM SCHOPNÁ DORTY PŘIPRAVIT NEJDŘÍVE NA ČTVRTEK DOPOLEDNE.

PEČENÍ MINIZÁKUSKŮ JE NYNÍ ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ POZASTAVENO. OBJEDNÁVKY -ANI V MALÉM MNOŽSTVÍ- V TUTO CHVÍLI BOHUŽEL NEPŘIJÍMÁM.

Na samém začátku naší mailové komunikace uvádějte do předmětu termín na kdy budete dort potřebovat ( je to pro mou lepší orientaci v poště i ověření jestli je daný termín volný )

Dále pak přibližný počet hostů (to kvůli velikosti dortu) a v poslední řadě vaši představu o vzhledu a chuti dortu. Na základě těchto informací vám zašlu orientační cenu, pro závaznou objednávku je nutné objednávku potvrdit a následně uhradit zálohu – a to buď na účet nebo osobně. Prosím i o telefonní kontakt na vás ( občas se stává, že se vyskytnou komplikace, osobní domluva je vždy lepší než emaily 🙂 )

Číslo účtu naleznete v KONTAKTECH. Do poznámek prosím uvádějte vaše přijmení, termín objednávky + nějaké slovo co vystihuje objednávku. ¨(Např. p.Sladká, 11.1. + krteček)

Pokud posílá peníze pan X za paní Y, prosím, uveďte jméno toho, kdo objednávku zadal …sama si to přiřadit nedokážu.

Vaši objednávku můžeme probrat i osobně, je ale nutné předem zavolat a termín schůzky si domluvit.

Záloha na svatební dort se platí po osobní schůzce, tím se stává objednávka závazná. Pokud nebude do měsíce záloha uhrazena, termín se ruší. (pokud se tedy nedomluvíme jinak) V případě, že z jakýchkoliv důvodů k svatbě nedojde, záloha bude vrácena, ale jen při zrušení 2 týdny předem. Jinak se záloha stává nevratnou.